Jak zaaranżować chłodziarkę do wina do zabudowy?

Twoja kolekcja doskonałych win stale się powiększa? Jeśli nie dysponujesz profesjonalną piwniczką, warto zdecydować się na chłodziarkę do wina do zabudowy. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zachować najcenniejsze zalety trunku i cieszyć się jego doskonałym smakiem.

Chłodziarka czy lodówka?

Jeśli uważasz, że lodówka będzie odpowiednim miejscem dla doskonałych roczników win, jesteś w błędzie - temperatura w lodówce, zwykle oscylująca w granicach czterech stopni Celsjusza, jest zbyt niska. Przechowywanie wina w nieodpowiedniej pozycji, pośród różnorodnych zapachów także nie jest dobrym pomysłem - wino nie tylko straci swój aromat, w ten sposób narażasz korek na wysuszenie.

Mała czy duża - jaka powinna być idealna chłodziarka?

Rozmiar winiarki zależy przede wszystkim od powierzchni, jaką dysponujesz - im większa, tym większe masz możliwości. Obawiasz się, że ze względu na niewielką kuchnię nie możesz pozwolić sobie na profesjonalne urządzenie do chłodzenia wina? Doskonałym rozwiązaniem może okazać się chłodziarka do wina do zabudowy. Umieszczona pomiędzy meblami nie tylko zapewni Twojej kuchni nowoczesną i stylową aranżację, ale przede wszystkim pozwoli Ci odpowiednio zadbać o zgromadzone butelki.

Zależnie od zasobności portfela, możesz zdecydować się na dużą chłodziarkę, wzbogaconą o dodatkowe funkcje lub postawić na prosty model, służący przechowywaniu maksymalnie kilku butelek.

Doskonałe miejsce na chłodziarkę

Montaż chłodziarki powinien być odpowiednio przemyślany, niestety, urządzenie nie może stać w każdym miejscu. Decydując się na chłodziarkę do wina do zabudowy, warto ponownie zaplanować rozmieszczenie mebli w Twojej kuchni i znaleźć miejsce, w którym winiarka nie będzie narażona na drgania mogące mieć negatywny wpływ na jej pracę.

Zależnie od wybranego modelu, chłodziarkę możesz umieścić pomiędzy meblami lub pod blatem. W pobliżu urządzenia warto rozmieścić potrzebne akcesoria. Nowoczesne, minimalistyczne chłodziarki doskonale wpisują się w klimat modnych kuchni, nadając im wyjątkowego charakteru, klasy i elegancji.

Korzystając z oferty przygotowanej w asortymencie sklepu, możesz zdecydować się na jeden z profesjonalnych modeli wysokiej klasy. Eleganckie winiarki doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Jakie jeszcze zalety mają chłodziarki do wina do zabudowy?

- Są niezwykle kompaktowe, dzięki czemu doskonale pasują do każdego wnętrza!

- Zapewniają odpowiednie warunki dla prawidłowego przechowywania wina, pozytywnie wpływając na jego smak i aromat;

- Korzystając z chłodziarki będziesz gotowy na każdą niezapowiedzianą wizytę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl