Pomysł na prezent, który z pewnością zaskoczy obdarowanego!

Są takie prezenty, do których zdążyliśmy już przywyknąć. Są oklepane, uniwersalne i czasem kupowane od niechcenia. Jeśli naprawdę chcesz kogoś zaskoczyć i sprawić mu wielką przyjemność, wybierz nieoczywiste rozwiązania. Przedstawiamy kilka pomysłów na prezent, których z pewnością nikt się nie spodziewa. Co ważne, to rozwiązania praktyczne i użyteczne, dlatego sukces gwarantowany.

Na nową drogę życia

Każdy mężczyzna, a i nie jedna kobieta, doceni prezent w postaci małej chłodziarki do napojów. Zwłaszcza gdy ta będzie od razu zapełniona odpowiednimi trunkami. To świetny pomysł na prezent z okazji ślubu lub przeprowadzki do nowego domu. Zgrabne i ładnie zaprojektowane urządzenie doskonale sprawdzi się w niejednej sytuacji. W takiej chłodziarce można przechowywać ekskluzywny alkohol, jeśli jest się koneserem dobrego wina. Latem można mieć zawsze pod ręką chłodną wodę czy inne napoje, także wysokoprocentowe. To przydatny gadżet, o którym raczej sam nikt nie pomyśli. Jeśli jednak otrzyma go w prezencie, to z pewnością będzie zadowolony. Tym bardziej, że dostępne na rynku modele niejednokrotnie przypominają małe dzieła sztuki.

Dla smakoszy wina

Jeśli chcesz podarować coś osobom znającym się i ceniącym dobre wino, zdecyduj się na urządzenie do przechowywania napoczętych butelek. To dobry pomysł na prezent, jeśli osoby obdarowane lubią sączyć powoli napój i jedna butelka wystarczy im na kilka dni. Żeby nie zmarnować reszty i odpowiednio ją przechować, wkłada się do specjalnego urządzenia, które odsysa z wnętrza butelki powietrze. Takie rozwiązanie sprawdza się nawet do dwóch tygodni. Trunek pozostaje przez ten czas w doskonałej formie.

Do każdej butelki

Pozostając w temacie wina, szukając pomysłu na prezent, warto zdecydować się na uniwersalne drobiazgi. Każdemu, kto pije lub podaje alkohol, choćby od czasu do czasu, przydadzą się takie akcesoria jak aerator, schładzacz z dozownikiem czy dozownik do wina. Te drobne urządzenia wpływają na smak trunku, co z pewnością podnosi jego jakość. Używając aeratora możesz skrócić czas potrzebny na „oddychanie”, co zazwyczaj zajmuje winu około dwóch godzin. Teraz osoba obdarowana będzie mogła dostarczyć odpowiednią ilość powietrza praktycznie od razu po otwarciu butelki. Schładzacz do wina sprawi, że alkohol wlewany do kieliszka będzie przyjemnie chłodniejszy, ale nie rozcieńczony, jak w przypadku kostek lodu dodawanych do wnętrza napoju. A dozownik ułatwi nalewanie alkoholu w ilości wystarczającej do jego degustacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl