Wybieramy stojak na wino na ścianę

Wiele osób decyduje się wykorzystać butelki wina, jako modną, minimalistyczną dekorację ściany w salonie, wybierając fantazyjne półki. Czy taki sposób eksponowania butelek jest korzystny dla walorów smakowych i jakości wina? Poznaj profesjonalne stojaki na wino na ścianę i przekonaj się, jak prawidłowo je zaaranżować.

Wino ma wymagania

Krąży powszechne przekonanie, że wino im starsze, tym lepsze. Nie należy jednak podchodzić do niego bezkrytycznie, okazuje się, że wino ma swoje wymagania, a przechowywanie go na otwartych półkach w salonie niestety ich nie spełnia.

Jeśli marzysz o wyjątkowej kolekcji wina w swoim domu, zdecyduj się na profesjonalnie zaaranżowaną piwniczkę i miej pewność, że ulubione wina leżakują w sprzyjających warunkach - nie są narażone na działanie promieni słonecznych, wahania temperatury albo zbyt niski lub zbyt wysoki poziom wilgotności.

Profesjonalne stojaki na wino

Aranżacja piwniczki może być naprawdę fascynująca, zwłaszcza jeśli odpowiednio ją zaplanujesz. Sprawdź, jakie stojaki na wino na ścianę wybrać, by maksymalnie wykorzystać powierzchnię pomieszczenia i stworzyć profesjonalną przestrzeń, spełniającą warunki doskonałe dla wina.

Proponowane stojaki dostępne są w kilku wariantach, dając Ci możliwość wyboru tego najodpowiedniejszego. Wśród eleganckich i praktycznych regałów drewnianych, znajdziesz wyłącznie modele wykonane z wysokiej klasy naturalnego dębu. Dostępne stojaki jedno, dwu, a nawet ośmiokolumnowe lub kaskadowe możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc unikalne kompozycje, odpowiadające na Twoje potrzeby.

Stojaki VINOTEMP i Wine Cooling Expert

Decydując się na aranżację profesjonalnej piwniczki i kupno odpowiednich stojaków na ścianę na wino, zwróć szczególną uwagę na stojaki oferowane przez producentów takich jak VINOTEMP i Wine Cooling Expert. Sprawdź, czym charakteryzują się te propozycje i wybierz modele odpowiadające Twoim potrzebom.

1. Stojaki VINOTEM

Oferta producenta zawiera stojaki jedno-, dwu-, trzy-, sześcio- i ośmiokolumnowe, przeznaczone do bezpiecznego i praktycznego przechowywania określonej ilości butelek wina, które zostały wykonane z naturalnego dębu. W procesie produkcji całkowicie zrezygnowano z użycia kleju, zastępując go łącznikami metalowymi. Taki wybór zdecydowanie pozytywnie wpływa na jakość produktu, zapobiegając rozchodzeniu się drewna. Stojaki możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc funkcjonalne kompozycje odpowiadające Twoim potrzebom.

2. Stojaki Wine Cooling Expert

Producent przygotował szeroki wybór stojaków na ścianę na wino składających się od jednej do ośmiu kolumn, dodatkowo oferując stojak kaskadowy. Podobnie jak stojaki ViNOTEM proponowane modele zostały wykonane z naturalnego dębu, z wykorzystaniem trwałych łączników. Chcesz ułożyć maksymalnie dużo butelek? Zdecyduj się na tworzenie własnych, odpowiadających Ci zestawień i baw się możliwościami, jakie się przed Tobą otwierają!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl